FOTO: Screenshot / Youtube

U Turskoj se dogodio teroristički napad, kada je bombaš samoubica aktivirao eksplozivnu napravu kod zgrade policije.

U Ankari je danas došlo doterorističkog napada kada je bombaš samoubica aktivirao eksplozivnu napravu kod zgrade policije.
 
Ministar unutrašnjih poslova Ali Jerlikaja saopštio je u nedjelju da je "jedan terorista raznio sebe, a da je drugi neutralisan“ u terorističkom napadu na sjedište turske nacionalne policije u glavnom gradu Ankari.
 
Jerlikaja je u objavi na društvenim mrežama naveo da su "teroristi“ prišli ulazu u zgradu lakim komercijalnim vozilom i da se jedan od njih raznio.
 
On je dodao da je drugi "neutralisan“ u pucnjavi sa policijom koja je usljedila, u kojoj su takođe dva policajca lakše ranjena.
Pratite InfoBijeljina.com putem Android i IOS aplikacije, te društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )