FOTO: srpskainfo

Trg oko zagrebačkog Hrvatskog narodnog pozorišta (HNK) sinoć je bio pun policije koja je dežurala kako se mladi ne bi okupljali.

Nakon što su zatvoreni kafići i klubovi, trg oko HNK postao je omiljeno okupljalište za mlade Zagrepčane željne druženja i zabave.
 
Policija ih je u petak otjerala sa trga, a sinoć je dežurala na toj lokaciji kako bi spriječila okupljanja, prenosi portal “Indeks”.
 
U Hrvatskoj je 2. marta stupila na snagu preporuka Nacionalnog štaba o strožim kontrolama javnih okupljanja.
 
Komentarišući strožu kontrolu spontanih javnih okupljanja, šef Štaba Davor Božinović rekao je da je riječ o saradnji civilne zaštite, komunalne službe i policije i da je to sada stvar taktike.
 
– Oni će razgovarati o tome kako to izvesti, a to nije nešto što se najavljuje prije nego što se dogodi – rekao je Božinović.
Pratite InfoBijeljina.com putem Android i IOS aplikacije, te društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )