FOTO: YOUTUBE/SCREENSHOT

Mladi violinista Jovan Vasić (15) danas se probudio iz kome u kojoj je bio pet dana, poslije teške saobraćajne nesreće koju je doživio u subotu ujutru.

Njegov otac Zoran Vasić objavio je na svom Fejsbuk profilu ovu radosnu vijest.
 
– Danas ovaj blag dan, ovaj veliki dan, Spasovdan, pomogao je mom djetetu. Moj Joca se danas probudio iz kome, sad se probudio. Hvala dragom Bogu – napisao je otac.
 
Kako je Zoran rekao, dječak je danas u bolnici kršten.
 
– Joca Piromanac je pobjednik, on je rođen kao pobjednik. On je kršten danas, i molitve su nam uslišene – njegove su riječi, piše Blic.

Podsjetimo, saobraćajna nesreća se dogodila u mjestu Zvečka u noći između petka i subote, a u pored Jovana teško je povrijeđen i njegov stariji brat M. V. (26), kao i njihov otac Zoran.
 
Prema riječima očevidaca, Jovan je od siline udarca proletio kroz prozor automobila i letio 20 metara kroz vazduh.
Pratite InfoBijeljina.com putem Android i IOS aplikacije, te društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )