FOTO: srpskainfo.com

Nevrijeme koje je zahvatilo Hrvatsku tokom protekle noći donijelo je jake padavine i olujni vetar koji je rušio stabla u više gradova u Slavoniji, a najveća šteta izazvana je u Orahovici gdje je vjetar podigao krov sportske dvorane.

Vatrogasci su intervenisali u više gradova zbog polavljenih podruma.

U nekim dijelovima Hrvatske u sat vremena nakon početka nevremena, temperatura je pala za 15 stepeni, javili su hrvatski mediji.

Virovitičko-podravski okrug saopštio je da je olujno nevrijeme koje je čupalo stabla pogodilo područje opštine Lukač, te područje Martijanca kod Varaždina.

Jaka kiša i olujni vjetar pogodili su područja Novog Marofa, Varaždinskih Toplica i Ludbrega, gdje su djelimično poplavljena polja zasađena bundevama i kukuruzom.

Pratite InfoBijeljina.com putem Android i IOS aplikacije, te društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )