Dva miliona domaćinstava na Floridi ostalo je bez struje, a popravci na električnom sistemu mogli bi trajati sedmicama, javlja RT. Predsjednik Donald Trump obaviješten je o stanju i o pripremama Savezne agencije za upravljanje hitnim situacijama (FEMA) za

22:00 "Mislim da će svi učiniti sve što mogu, no zapamtite - prvo poluvrijeme ove utakmice ćemo izgubiti. Majka priroda će pobijediti, uništit će imovinu, ubiti ljude, bit će ružno. No, naš rezultat zavisi o drugom poluvremenu - o potragama i spašavanju", poručio je za CNN penzionisani general Russel Honore.

21:30 Broj domaćinstava bez struje popeo se na dva miliona.

And another one #hurricaneirma #miami @weatherchannel @cnn @local10news @wsvn @cbsmiami @nbc6

A post shared by Matthew Spuler (@matthew.spuler) on

21:00 Vlasti imaju veliki problem sa građanima koji rizikuju život kako bi snimali selfieje ispred valova...