FOTO: stav.ba

Veliki skandal desio se jutros u jutarnjem programu televizije sa nacionalnom frekvencijom, kada su u programu uživo tri puta izrečene direktne prijetnje ubistvom!

Naime, osnivač Lige socijaldemokrata Vojvodine Nenad Čanak rekao je jutros u studiju televizije Hepi da bi pucao u lidera Srpske radikalne stranke Vojislava Šešelja!
 
Naime, Čanak je istakao da je Šešeljeva podrška kandidatu u drugom krugu crnogorskih izbora Jakovu Milatoviću pogubna, a potom je lidera radikala više puta nazvao zločincem.
 
Voditelj je, čak tri puta pitao Čanka da li bi pucao na Šešelja, na šta je Čanak je tri puta odgovorio potvrdno.
 
- Bih, pitaš me treći put. Ili si gluv ili si glup. A glup nisi - rekao je Čanak.
 
Optužujući Šešelja za prisilno iseljavanje ljudi iz Vojvodine tokom ratova devedesetih godina, Čanak je iznio i teoriju zavere da Šešelj i druge "mračne sile" sada imaju i novi plan za Crnu Goru.
 
- Sada oni hoće da naprave građanski rat u Crnoj Gori. Za svoje gazde iz Kremlja - rekao je Čanak.
 
Vojislav Šešelj je na ovo odreagovao najvulgarnijom psovkom, u svom stilu dobro poznatom još iz vremena suđenja u Hagu.
Pratite InfoBijeljina.com putem Android i IOS aplikacije, te društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 2 )