FOTO: ilustracija

Najmanje šest osoba je poginulo, a 53 je povrijeđeno u eksploziji u centru Istanbula, saopštio je turski predsjednik Redžep Tajip Erdogan.

Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan rekao je da je eksplozija u prometnoj pješačkoj ulici Istiklal u Istanbulu "bombaški napad".
 
Erdogan je istakao da je eksplozija "izdajnički napad" i da će počinioci biti kažnjeni, prenio je AP.
 
Turska policija saopštila je da je pokrenula istragu eksplozije kao terorističkog napada, rekao je izvor agenciji Sputnjik.
 
Eksplozija u Istanbulu se, prema riječima očevidaca, dogodila nedaleko od ruskog konzulata, javlja Tas.
 
Analiziraju se zapisi svih video-kamera poslije eksplzije i istražuje da li je negdje bila ostavljena torba sa eksplozivom.
 
Pratite InfoBijeljina.com putem Android i IOS aplikacije, te društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )