FOTO: avaz.ba

U Republici Srpskoj u protekla 24 časa rođeno je 28 beba - 16 dječaka i 12 djevojčica, rečeno je Srni u porodilištima.

Devet beba rođeno je u Banjaluci, po četiri u Bijeljini i Doboju, po dvije u Trebinju, Zvorniku, Istočnom Sarajevu i Gradiški, a po jedna u Prijedoru, Foči i Nevesinju.
 
U Banjaluci su rođene četiri djevojčice i pet dječaka, u Bijeljini djevojčica i tri dječaka, u Doboju dvije djevojčice i dva dječaka, u Trebinju dva dječaka, u Istočnom Sarajevu dječak i djevojčica, u Zvorniku djevojčica i dječak, u Gradiški dječak i djevojčica, u Foči djevojčica, u Prijedoru dječak, a u Nevesinju djevojčica.
Pratite InfoBijeljina.com putem Android i IOS aplikacije, te društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )