U trećem kolu Premijer lige BiH za odbojkaše Radnik je na gostovanju u Gacku slavio protiv istoimene ekipe maksimalnim rezultatom 3:0, po setovima 27:25, 25:18 i 25:22.

Prava drama viđena je u prvom setu, s obzirom na to da su gosti direktno iz autobusa izašli u dvoranu, i bio je potreban period adaptacije.

Ipak, i pored vođstva domaćina 20:15, Bijeljinci su uspjeli da preokrenu rezultat u svoju korist i dobiju prvi set rezultatom 27:25. U drugom i trećem rutinska igra Radnika protiv mlade ekipe Gacka, što je bilo dovoljno za maksimalnu pobjedu.

Naredni meč Radnik gostuje ekipi Kaknja, u derbiju četvrtog kola Premijer lige BiH.