FOTO: nfsbih.ba

Grad Zagreb na neki će način sigurno odati počast nedavno preminulom Miroslavu Ćiri Blaževiću, najavio je gradonačelnik Tomislav Tomašević.

Gostujući u emisiji Tomašević je pričao i o gradskom stadionu. Rekao je kako postoje određene inicijative, mada još uvijek neslužbene, da se novi stadion jednom kada i ako se izgradi, nosi ime po „treneru svih trenera“ Miroslavu Ćiri Blaževiću.
 
– Zagreb bi trebao obilježiti doprinos koji je Ćiro dao zagrebačkom i hrvatskom fudbalu. Ako se radi o imenima ulica ili slično, procedura je složena. Treba prvo ime dodati u Fond imena, zatim naći ulicu i mjesto koje je prikladno, a i obitelj se mora složiti s time – rekao je Tomašević i dodao:
 
– Nekoliko inicijativa je već najaveljno pa ćemo unutar Gradske skupštine razgovarati o tome s koalicijskim partnerima. Stigao je i prijedlog da se stadion nazove po Ćiri, ali pitanje je takvo da prvo treba srušiti postojeći i izgraditi novi stadion – zaključio je gradonačelnik Zagreba.
Pratite InfoBijeljina.com putem Android i IOS aplikacije, te društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )