Na 6. Međunarodnom turniru “BORSA OPEN” Mostar 2015. koji je održan proteklog vikenda, 03.10. u Mostaru, džudo klub “Panter” Bijeljina ostvario je zapažen uspjeh.

Međunarodni turnir “Borsa open” Mostar 2015. okupio je ove godine 933 takmičara iz 16 država i 75 evropskih klubova. Među najzapaženijim na ovom prestižnom takmičenju bili su sportisti  džudo kluba “ Panter” iz Bijeljine.

Džudisti iz Bijeljine osvojili su ukupno  7 medalja, od toga  2 zlata, 1 srebro i 4 bronze.

Zlatne  medalje na Međunarodnom turniru “BORSA OPEN” osvojile su Elena Mikić poletarka +43 kg i Anja Vučković poletarka -25 kg,  2. mjesto zauzeo je takmičar  Ivan Čolić -34 kg poletarac, dok su se na trećem mjestu našli takmičari Aleksa Despotović  -55 kg junior, Miloš Kolović -73 kg kadet,  Elena Mikić -48 kg pionirka, Ivan Čolić -34 kg pionir.

Zadovoljni smo postignutim rezultatima, lijepom druženju i organizacijom turnira koja je u svim segmentima bila za svaku pohvalu, kaže za InfoBijeljina trener džudo kluba “Panter” Vladimir Đokić.

Piše : Snežana Milošević