FOTO: InfoBijeljina

Zbog radova „Elektroprenosa BiH“ u TS 110/x kV „ Bijeljina 3“, u nedjelju 26. februara 2023. godine, bez električne energije biće kupci koji se snabdijevaju iz TS 35/10 kV „Ostojićevo“.

U periodu od 9 do 14 časova električnu energiju neće imati oko 3.000 kupaca koji se snabdijevaju sa sledećih dalekovoda: “Batković“,“Crnjelovo“, „Brodac“, „Begov put“ i „Topolovac“.

Bez električne energije biće kupci u naseljenim mjestima: Ostojićevo, Batković, Mala Obarska, deo Velike Obarske, Gornji i Donji Brodac, Balatun, Velino Selo, te u pojedinim zaseocima u Donjem Crnjelovu.

Takođe, zbog radova „Elektroprenosa BiH“ u nedjelju, u vremenu od 9 do 14 časova, električnu energiju neće imati kupci koji se snabdijevaju iz TS 35/10 kV „Dvorovi“,odnosno kupci koji pripadaju dalekovodima: „Dvorovi Škola“, „Kriva Bara“ i „Međaši“.

Od 9 do 14 časova električnu energiju neće imati oko 2.000 kupaca u Triješnici, Krivoj Bari, Dazdarevu, Međašima i dijelu Dvorova.
 
Pratite InfoBijeljina.com putem Android i IOS aplikacije, te društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )