FOTO: null

BIJELJINA - Nosilac liste Ujedinjene Srpske za Narodnu skupštinu Republike Srpske za Izbornu jedinicu šest Cvijetin Lukić rekao je da je Banja "Dvorovi" biser Semberije i Srpske i da je neophodna saradnja lokalnih i republičkih vlasti kako bi se unaprijedio njen rad.

Lukić je na sinoćnjoj tribini Ujedinjene Srpske u Dvorovima, kod Bijeljine, rekao da je Banja nakon lokalnih izbora shvaćena kao "politički plijen" i da je tada doživjela najveći krah od svog postojanja. 

On je pozvao građane da 7. oktobra daju povjerenje kandidatima stranke Ujedinjena Srpska za Narodnu skupštini Republike Srpske zato što ova stranka ima obrazovane, poštene i čestite ljude na svojoj listi. 

Kandidat Ujedinjene Srpske na listi za Narodnu skupštinu Republike Srpske iz Izborne jedinice šest Nedeljko Pandžić rekao je da ova stranka ima najveći rast u Semberiji u odnosu na prošle lokalne izbore, kao i u Republici Srpskoj. 

"Stranka je za kratko vrijeme postala prepoznatljiva po svom ekonomskom, nacionalnom i pronatalitetnom programu", dodao je Pandžić. 

Pandžić, koji je i predsjednik izbornog štaba Ujedinjene Srpske, rekao je da ova stranka ima tri kancelarije na području grada Bijeljina, koje rade kontinuirano i da je to najveći broj u odnosu na sve stranke na području Izborne jedinice šest.

Pratite InfoBijeljina.com putem Android i IOS aplikacije, te društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )