
Pješak M.N. teško je povrijeđen u saobraćajnoj nesreći u Ugljeviku u kojoj je učestvovao automobil "mercedes" kojim je upravljala osoba A.M, saopšteno je iz Policijske uprave Bijeljina.
Saobraćajna nesreća dogodila se na magistralnom putu Bijeljina-Tuzla u opštini Ugljevik juče u 14.35 časova.
U servisnoj informaciji policije navodi se da je u 6.10 časova prijavljen požar u stanu u stambenoj zgradi koji su ugasili pripadnici Teritorijalne vatrogasno-spasilačke jedinice Bijeljina.
Uviđajem je konstatovano da je do požara došlo, najvjerovatnije, usljed kratkog spoja na napojnom kablu frižidera.
Na području koje operativno pokriva Policijska uprava Bijeljina juče je evidentirano jedno narušavanje javnog reda i mira, sedam saobraćajnih nesreća i jedan požar.