Radnik iza sebe ima najbolju sezonu u svojoj klupskoj istoriji, a klub iz Bijeljine je posebno impresivan na gostjućem terenu, gdje je u devet utakmica slavio u čak šest navrata.

Radnik je u Vrapčićima slavio rezultatom 2:0. Velež je bolje otvorio utakmicu, imao je nekoliko prilika ali sve je palo u vodu u 25. minutu, kada je Škaljić skrivio jedanaesterac i zaradio isključenje.

Sa bijele tačke je šutirao Seratlić, ali je Bobić zaustavio njegov udarac i sačuvao Veležu nadu.

Nije trebalo proći mnogo vremena da Radnik ispravi svoju grešku i dođe do prednosti. Strijelac je u 31. minuti bio Obradović. Velež je početkom drugog poluvremena pogodio prečku, da bi u 75. minutu postavljen konačan rezultat utakmice. Maksimović je pogodio za 2:0 i produbljenje Veležove agonije.