FOTO: Uprava Policije

Teško ranjeni Martinović pronađen je u blizini svoje kuće u naselju Humci

Osumnjičeni za zločin na Cetinju Aco Martinović preminuo je, nakon što je izvršio samoubistvo, saznaju "Vijesti" iz više izvora nezvanično.

Prema istim informacijama teško ranjeni Martinović pronađen je u blizini svoje kuće u naselju Humci.

Najmanje 10 osoba, među kojima i dvoje djece, ubijeno je danas u masovnom zločinu na Cetinju, dok se za život četvoro Cetinjana bore ljekari Kliničkog centra u Podgorici.

Martinović je zločin počeo u kafani "Velestovo", nadomak Sportskog centra na ulazu u Cetinje, gdje je umsrtio četiri osobe, a potom je na još tri lokacije u gradu usmrtio najmanje još sedam osoba, među kojima tri žene i dva dječaka, dva rođena brata od 10 i 13 godina.

Pratite InfoBijeljina.com putem Android i IOS aplikacije, te društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )