Pogotkom postignutim u posljednjoj minuti sudijske nadoknade fudbaleri Čelika porazili su Drinu iz Zvornika rezultatom 2:1 u trećem kolu BHT Premijer lige BiH.

U drugom današnjem susretu koji se igrao u terminu od 17:30 sati, Radnik i Velež su podijelili bodove u Bijeljini, a pogodaka na ovoj utakmici nije bilo.

Velež je hrabro ušao u meč, zaigrao je sa dva napadača i tokom prvog dijela bio za nijansu bolji protivnik od Radnika. U 20. minuti Čadiovski nije stigao na ubačaj kapitena Maletića. Uzvratio je Memišević. Potom je šut oprobao Marko Nikolić.
Najbolju priliku u prvom poluvremenu imali su gosti, ali se Janković i Reljić u 28. minuti nisu snašli pred golom Asmira Avdukića. Do odmora je još iz slobodnog udarca pokušao Lazić. Pola sata prije kraja Bobić je zaustavio Vasića u kolosalnoj prilici, da bi minutu kasnije Lazić pogodio prečku Veležovog gola.