U najelitnijem takmičenju odbojkašice OK Radnik ostvarile su još jednu jako važnu pobjedu. U susretu sedmog kola koji je odigran u subotu, odbojkašice su pobjedile ekipu ŽOK Modriča sa 3:1 u setovima.

OK "RADNIK" - ŽOK "MODRIČA" 3:1 (25:21,17:25,25:22,25:15)

Odbojkašice Radnika su najprije povele sa 1:0 (25:21) u setovima a zatim su gošće iz Modriče izjednačile na 1:1 (17:25) Djelovalo je nakon prva dva seta da će susret biti jako neizvjestan, ali su djevojke iz Bijeljine sjajno zaigrale u trećem (25:22) a pogotovo u četvrtom setu koji su riješili u svoju korist sa 10 poena razlike (25:15)

Odbojkašice Radnika trenutno zauzimaju 7. poziciju na tabeli sa osvojenih 9 bodova koliko ima i šestoplasirana ekipa Sloboda iz Tuzle.

Naše djevojke u sledećem kolu dočekaće ekipu OK "BL VOLEY" iz Banja Luke.