Na Šestom džudo kupu “Mala Evropa”, održanom u Prnjavoru, na kojem je učestvovalo oko 400 takmičara iz sedam evropskih zemalja bijeljinski džudo klub “Panter” ostvario je zapažene rezultate.

Džudo klub “Panter” iz  Bijeljine predstavljalo je 12 takmičara, koji su u sveukupnom plasmanu od 40 klubova osvojili pehar za 5. mjesto i pehar za najuspješniju ekipu poletaraca.

Na ovom takmičenju “Panteri” su osvojili ukupno 9 medalja. Prva  mjesta u svojim kategorijam osvojili su: Aleksić David,Vukašin Tripunović,Vučković Strahinja,Mikić Elena i Vučković Anja, drugoplasirani su bili Pavle i Luka Macan , dok su  treća mjesta zauzeli džudisti Nikša Matić i Macan.

Međunarodni džudo kup "Mala Evropa" Prnjavor 2016 okupio je oko 400 takmičara iz 7 zemalja: BiH, Srbije, Hrvatske,Slovenije, Rusije, Rumunije i Crne Gore.

Piše: Snežana Milošević