Džudo klub “Panter” iz Bijeljine nastupio je ovog vikenda na Međunarodnom turniru u Sofiji (Bugarska) osvojivši ukupno pet medalja.

Turnir je okupio oko 1000 takmičara iz Bugarske, Ukrajine, Gruzije, Kazahstana, Rumunije, Srbije, Poljske, Češke, Hrvatske, Makedonije, Albanije i BiH .

“Panteri” su nastupili sa deset svojih takmičara i osvojili ukupno 5 medalja.

Prva mjesta osvojili su  Elena Mikić i Vanja Macan. Drugu poziciju zauzeo je Miloš Krstić, dok su bronzu osvojili Anja Vučković i Luka Perušinović. Na petom mjestu  našli su se karatisti Nikša Matić i Ivan Čolić, a 7. mjesto pripalo je Luki Macanu i Pavlu Vasiću.

Takmičare “Pantera” na ovom turniru predvodili su treneri Vladimir Djokić i Miljan Karišik.

Piše: Snežana Milošević