FOTO: InfoBijeljina.com / ilustracija

Preduzeću CityMobil Bijeljina potreban administrativni radnik - fakturista, jedan izvršilac.

Radno mjesto:

  • Fakturista

Broj izvršilaca: 1

Minimum uslovi:

  • srednja stručna sprema ekonomskog smjera

Opis posla:

  • Izrada faktura, gotovinskih računa, povrata,knjižnih obavijesti i ostale poslovne dokumenetacije.
  • Zaduživanje/razduživanje pošiljaka, i dokumenata od strane vozača, i brze pošte.
  • Vodjenje blagajne.
  • Komunikacija sa kupcima, uzimanje narudžbi,koordinacija dostave.

Kandidat treba da posjeduje:

  • Minimum srednju stručnu spremu ekonomskog smjera.
  • Poznavanje rada na računaru (office).
  • Prednost imaju kandidati koji imaju iskustvo u radu na Infosistem programima.
  • Spremnost na timski rad, prilagodljivost novoj sredini i spremnost na prekovremeni rad.

Ako ispunjavate navedene uslove i želite da postanete dio uspješnog tima, prijavite se!

Prijave slati mailom na: [email protected]

Oglas ostaje otvoren 7 dana.

Pratite InfoBijeljina.com putem Android i IOS aplikacije, te društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar

Komentari ( 0 )