Lakše nego što su očekivali odbojkaši Radnika maksimalnim rezultatom savladali su Bosnu u Kalesiji u okviru osmog kola Premijer lige BiH. Sva tri seta, od početka do kraja, protekla su u dominaciji semberaca.

OK “Bosna” Kalesija - OK "Radnik" Bijeljina - 23:25, 17:25, 19:25

Dvorana Srednjoškolskog centra u Kalesiji. Gledalaca: 50

Sastavi:

OK "Bosna" Kalesija - Bešlić, Idrizović - kapiten, Aljić, Alić, Burek, Zulić, Mešanović, Požegić, Imamović, Husejnović, Kambić, Mehmedović - libero, trener Malović

OK "Radnik" Bijeljina – Tomić, Balaban, Lazukić, Vidić, Kvrgić, Stanišić, Jocić, Milićević-kapiten, Radić, Damjanović, Ćulibrk, Jokanović-libero, trener Manojlović

Prvi sudija : Mirza Bašić – Lukavac, drugi sudija : Zdravko Jakiša – Čapljina, delegat – kontrolor : Milenko Marić - Banja Luka

Jedina neizvjesnost viđena je na kraju prvog seta kada je domaćin nakon 19:23 izjednačio na 23:23, i to je bilo sve što su uspjeli da urade u ovoj utakmici. U drugom i trećem setu Radnik je dominirao u svim segmentima igre i sa 25:17 i 25:19 slavio na neugodnom gostovanju u Kalesiji, kojoj predstoji grčevita borba za opstanak. Ovo je bila šesta pobjeda Radnika čime se vratio na treću poziciju na tabeli, dok je Bosna poražena sedmi put u ovogodišnjem prvenstvu i zauzima pretposlednje mjesto. Radnik je do pobjede vodio kapiten Milićević, a dobru igru pružili su i Dalibor Radić i Miloš Ćulibrk, dok je na drugoj strani vrijedan pomena samo Mirza Kambić. U sledećem kolu u Bijeljini se igra jedan od derbija Premijer lige. Radnik dočekuje drugoplasiranu ekipu Gacka.