Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Unikahe u Malagi 79:65 (22:12, 23:19, 18: 19, 16:15) u šestom kolu Evrolige i tako su upisali četvrti poraz u elitnom takmičenju.

Unikahu je do trećeg trijumfa u Evroligi predvodio reprezentativac Srbije Nemanja Nedović sa 17 poena i četiri asistencije, a osim njega istakli su se i Sasu Salin sa 15 ubačenih poena i srpski košarkaš Dragan Milosavljević sa 12 postignutih poena, dok je Dejan Musli za šest minuta na parketu postigao sedam poena.

U redovima beogradske ekipa istakli su se Matijas Lesor sa 12 poena i  Tejlor Ročesti i Džejms Feldin sa po 10 postignutih poena.

Košarkaši Unikahe su ključnu prednost ostvarili već u prvoj četvrtini, a Zvezda je samo u drugoj dionici imala priliku da uhvati rezultatski priključak, koju nije iskoristila.