U utakmici 10. kola u kojoj su igrači Bijeljine po prvi put igrali u renoviranoj sali Gimnazije viđena je neizvjesna utakmica.

Rezultat na kraju je glasio 24:19 za mladu ekipu iz Bijeljine /poluvrijeme 11:11/.

Najraspoloženiji u napadu je bio povratnik posle neugodne povrede Aleksandar Marinković sa 10 postignutih golova, Mladen Stevanović je postigao četiri, Buljugija tri, Petković tri, Latinović dva, Jevtić dva.

U odbrani su svoj posao odlično odradili Marko Jevtić, Miloš Žuža i Mladen Stevanović.

Gosti su pružili dobar otpor ali zbog nedostatka fizičke snage i rotacije u igri nisu do kraja zadržali igru iz prvog poluvremena gdje su zadali mnogo problema domaćoj ekipi.

Raduje odziv publike na ovoj utakmici koja je bila osmi igrač i pokazala da se uželjela rukometnih utakmica koje se zbog renoviranja sale nisu igrale u Bijeljini od avgusta 2019. godine.

Sledeće 11. kolo naša ekipa putuje u Banja Luku gdje ce odmjeriti snage sa ekipom RK Mladost.