Mladost nije uspjela vratiti se sa gostovanja iz Gradačca neporažena. Rezultat je glasio 3:1, a sa ova tri boda je premijerligaš iz Gradačca sebi obezbijedio mnogo mirniju zimu nego što se to dalo naslutiti nakon uvodnih nekoliko kola.

Premijer liga BiH, u fudbalu, 15.kolo - Gradačac

ZVIJEZDA – MLADOST  3:1 (2:0)

Strijelci: 1:0 Stojanov u 16, 2:0 Diata u 42, 3:0 Diata u 66, 3:1 Mujezinović u 90+1. minutu. Stadion: Banja Ilidža u Gradačcu. Gledalaca: 400. Sudija: Admir Šehović (Sarajevo) 7. Žuti karton: Brkić (Zvijezda, Gradačac).
Igrač utakmice: Sekuba Diata (Zvijezda, Gradačac) 8.
ZVIJEZDA: Brkić 7, Adam 7 (od 82.minuta Spasojević -), Islamagić 7, Gadžo – (od 25.minuta Jovanović 7), Ordagić 7 (od 77.minuta Doljančić -), Čolić 7, Jakovljević 7, Fačić 7, Stojanov 7, Diata 8, Čović 7. Trener: Petar Šegrt.
MLADOST: Novaković 5, Ramić 5, Trifković 5, Blagojević 5 (od 61.minuta Vidić -), Vasić 5, Komarčević 5 (od 66.minuta Mujezinović -), Ristić 5,5, Dabić 5 (od 79.minuta Anđelić -), Vuković 5, Jevtić 5, Mazić 5. Trener: Dušan Jevrić.
Domaći su već od starta utakmice pokazali da su kvalitetniji i motivisaniji tim u ovom trenutku. Uroš Stojanov načeo je mrežu Mladosti u 16. minutu, a na 2:0 povisio je Sekuba Diata golom tri minute prije odlaska na odmor.
U nastavku utakmice ista slika na terenu. Zvijezda igra bolje a kruna svega toga dolazi u 63. minutu kada Diata nakon solo prodora pogađa mrežu Obarščana ѕa visokih za 3:0. Do kraja utakmice su gosti uspjeli postići počasni pogodak i to u sudijskoj nadoknadi vremena preko Midhata Mujezinovića za konačnih 3:1.