MNK Bubamara Cazin i KMF Radnik Bijeljina večeras su odigrali utakmicu drugog kola futsal Premijer lige u kojoj je ekipa domaćina slavila rezultatom 3:0.

Ekipa Radnika je i pored poraza večeras pokazala da će biti tvrd orah za svaku ekipu. Protiv favorizovane Bubamare su se držali do 18 minuta utakmice kada su iz kaznenog udarca primili gol. U drugom poluvremenu vijdeli smo  efikasniju utakmicu gdje je ekipa domaćina na iskustvo došla do prednosti od 3:0 koju su uspjeli da sačuvaju do kraja susreta.

Naredni meč futsaleri Radnika igraju u četvrtak od 19.00 protiv prošlogodišnjeg šampiona ekipe MNK Hercegovina.

MNK Bubamara– KMF Radnik BetOle 3:0

Strijelci:Igor Osredkar, Ibrišimović, Perić

MNK Bubamara: Milanović, Ibrišimović, Osredkar, Džombić, Gosto, Redžepović, Kličić, Prošić, Bosnić, Bundavica, Omeragić, Čajić

KMF Radnik: Mojić, Radić, Trifković, Rakić, Miljković, Maksimović, Stefan Rakić, Mrkaljević, Odžaklić, Isanović, Bećirević