FOTO: InfoBijeljina

ZVORNIK - Vozač motokultivatora čiji su inicijali S.F. poginuo je u saobraćajnoj nesreći u Papraći, na regionalnom putu Caparde-Šekovići, a vozač drugog automobila je uhapšen, saopšteno je iz Policijske uprave Zvornik.

U ovoj saobraćjnoj nesreći učestvovao je i automobil "polo" kojim je upravljalo lice inicijala S.P. iz Papraće zbog sumnje da je počinilo krivično djelo ugrožavanje javnog saobraćaja.
 
Saobraćajna nesreća dogodila se sinoć oko 17.30 časova, a poginuo je vozač motokultivatora iz Papraće.
 
Uviđaj je izvršio dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Istočno Sarajevo, koji je naložio da se preduzmu sve mjere i radnje radi dokumentovanja krivičnog djela ugrožavanje javnog saobraćaja.
Pratite InfoBijeljina.com putem Android i IOS aplikacije, te društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )