U nedjelju je u Doboju održano Regionalno pojedinačno i ekipno prvenstvo za djecu do 13 godina. Organizator prvenstva bio je Regionalni karate savez Birča, Majevice, Semberije i Posavine a za tehničku organizaciju pobrinuo se KK "Sloga-Hemofarm" iz Doboja.

Takmičenje je bilo obavezno i kvalifikaciono za nastupe na Prvenstvu Republike Srpske pa se istom odazvalo preko 200 učesnika iz 13 klubova članova RKS BMSiP-e.

Naš klub nastupio je sa 13 takmičara u katama i borbama pojedinačno i ekipno ukupno u 29 kategorija i osvojio isti broj medalja. Naši takmičari osvojili su 22 zlatne, 4 srebrne i 3 bronzane medalje čime smo kao klub u Generalnom plasmanu zauzeli odlično drugo mjesto!

Zlatne medalje:

• Poletan Uroš, kate dječaci 2011 (C klasa)
  • Poletan Uroš, kate dječaci 2011 (aps nivo)
  • Lukić Nikola, kate dječaci 2010 (D klasa
  • Trifković Marija, borbe djevojčice 2008 (-44)
  • Stevanović Sergej, kate dječaci 2010 (C klasa)
  • Stevanović Sergej, kate dječaci 2010 (aps nivo)
  • Vujić Mia Milica, kate djevojčice 2009 (A klasa)
  • Vujić Mia Milica, kate djevojčice 2009 (aps nivo)
  • Grgić Marko, kate dječaci 2009(E klasa)
  • Knežević Nikola, kate dječaci 2008 (D klasa)
  • Tripunović Vukašin, kate dječaci 2008 (A klasa)
  •  Tripunović Vukašin, kate 2008 (aps nivo)
  • Gavrilović Marija, kate djevojčice 2008 (A klasa)
  • Gavrilović Marija, kate djevojčice 2008 aps nivo)
  • Vujić Mia Milica, borbe djevojčice 2008 (-34)
  • Knežević Nikola, borbe dječaci 2008
  • (-45)
  • Knežević Ivan, borbe dječaci 2008 (-35)
  • Gavrilović Marija, borbe djevojčice 2008 (-32)
  • Pantić Elena, borbe djevojčice (50+)
  • Ekipa UNSU, kate ekipno dječaci 2010/11
  • Ekipa UNSU, borbe ekipno dječaci 2008/09
  • Ekipa UNSU, borbe djevojčice 2008/09

Srebrne medalje:

• Vasiljević Matija, kate dječaci 2011 (aps klasa)
  • Vasiljević Nikola, kate dječaci 2010 (C klasa)
  • Vasiljević Nikola, kate dječaci 2010 (aps klasa)
  • Tripunović Vukašin, borbe dječaci 2008 (-35)

Bronzane medalje:

• Lukić Nikola, Kate dječaci 2010 (aps nivo)
  • Pantić Elena, kate djevojčice 2007 (C klasa)
  • Letić Miloš, borbe dječaci 2006 (-37)

Rezultati koje su naši poletarci, pioniri i nade postigli na ovogodišnjem Regionalnom prvenstvu odlična su uvertira za predstojeće Republičko i Državno prvenstvo. Prezadovoljni smo nastupom naših takmičara koji su još jednom prikazali kvalitet naše karate škole, a ono što nas ponajviše raduje u njihovom razvoju jeste pristup obavezama i takmičenju, ozbiljnost i diciplina, borbenost i timska atmosfera. Ono što je važno još istaći su rezultati koje su naši takmičari postigli u zvaničnim kategorijama koje ih očekuju na Državnom i eventualno, ukoliko se plasiraju, na Balkanskom prvenstvu", izjavio je Goran Ivković, predsjednik kluba.

Narednog vikenda ih ponovo u Doboju očekuje Prvenstvo Republike Srpske za ove uzraste koje je kvalifikacionog karaktera za nastup Državnom prvenstvu.