FOTO: GS

ATINA – Dimitris Itudis govorio je za grčke medije o ratnom stanju u Izraelu.

Čuveni trener je sa sbvojom ekipom Hapole iz Tel Aviva stigao u Atinu, odakle će se uputiti u Sofiju, gdje će njegov tim biti domaćin u nastavku sezone.

 - Trenutno ne vidim mogućnost da se košarka u dogledno vrijeme igra u Izraelu i ne znam kada ćemo se vratiti. Uspjeli smo da odemo iz Tel Aviva zahvaljujući velikom naporu našeg rukovodstva. Omogućeno nam je da izađemo i da nastavimo da se u našem mikrokosmosu bavimo košarkom – naglasio je Itudis

Istakao je tešku situaciju u Tel Avivu.

- Moj apartman se nalazi u centru grada, a u blizini je i grčka ambasada. U jednom trenutku se čula snažna eksplozija na 700 metara od mog doma i koja je nažalost ubila jednu ženu. Buka je bila nevjerovatna, niko to ne treba da doživi. Morao sam da odem u hotel. Nadam se da će ljudi sjesti za sto da razgovaraju, da se u taj region vrati mir - zaključio je Itudis.

Pratite InfoBijeljina.com putem Android i IOS aplikacije, te društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )