FOTO: InfoBijeljina / ilustracija

Policija je uhapsila V.J. iz Srbije zbog sumnje da je metalnom šipkom nanio teške tjelesne povrede dvojici muškaraca, V.B. i S.B., takođe iz Srbije.

Povrijeđeni su nakon ukazane ljekarske pomoći upućeni na dalje liječenje u zdravstvenu ustanovu u Užicu.

Naime, službenici Staničnog odjeljenja policije Skelani 16. avgusta 2026. godine lišili su slobode V.J. iz Republike Srbije zbog sumnje da je počinio krivično djelo teška tjelesna povreda.

V.J. se sumnjiči da je istog dana oko 18 časova, na području opštine Srebrenica, metalnom šipkom nanio teške tjelesne povrede V.B. i S.B., iz Republike Srbije.

Zbog zadobijenih povreda, oštećeni su se radi ukazivanja ljekarske pomoći javili u nadležnu zdravstvenu ustanovu, odakle su na dalje liječenje upućeni u zdravstvenu ustanovu u Užicu.

O svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva u Bijeljini, koji je naložio dostavljanje izvještaja o počinjenom krivičnom djelu protiv osumnjičenog.

Pratite InfoBijeljina.com putem Android i IOS aplikacije, te društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )