Košarkaši Građanskog poraženi su na domaćem parketu od izuzetno motivisane ekipe Kaknja sa 70:75.

GRAĐANSKI-BOBAR -  KAKANJ  70:75 - (18:18, 16:28, 16:13, 20:16)

Dvorana: OŠ Vuk Karadžić u Bijeljini. Gledalaca: 200. Sudije: Milan Adamović, Saša Babić, Miljan Šobot svi (Banja Luka).

GRAĐANSKI-BOBAR: Klještan 3, Pantić 17, Boljkovac 18, Marković, Erkić 17, L.Jovanović, B.Jovanović 2, Simić 4, Samjanović 3, Kupusović 3, Mičić 3, Radović. Trener: Sabahudin Bašović.

KAKANJ: Dedić 2, Maksimović 2, Hadžić, Mufliović 6, Merdanović 14, Peljto 14, Rizvić 11, Palavra 15, Šabić, Tomić 2, Lušija, Baković 9. Trener: Josip Pandža.

Prva četvrtina odigrana je izjednačeno 18:18. U drugom nastavaku Kakanj je pokazao svoje pravo lice, pa je na poluvrijeme otišao sa dvanaest poena prednosti 46:34.

U nastavku susreta Građani su zaigrali nešto bolje pa su treći period riješili u svoju korist sa 16:13. Poslednju četvrtinu Građanski je riješio u svoju korist sa 20:16, ali to nije dovoljno bilo da se sustigne velika razlika pa su bodovi zasluženo otišli u Kakanj.

- Presudio je drugi period gdje su gosti iz Kaknja uspjeli da naprave veliku razliku od dvanaest poena prednosti što se pokazalo nedostižno za našu ekipu. Prvo poluvrijeme nismo odigrali na nivou onako kako se od nas očekuje, gosti su to kaznili i održali prednost do kraja utakmice i na kraju trijumfovali – rekao je prvotimac Građanskog Nebojša Erkić.

U redovima domaćina najefikasniji su bili Pavle Boljovac 18, Nebojša Erkić i Nenad Pantić sa po 17 poena, dok je u ekipi Kaknja najviše poena postigao Željko Palavra ukupno 15, dok su Eldar Merdanović i Dinko Peljto uknjižili po 14 koševa.