FOTO: Oslobođenje

Preuzeo je ekipu Radnika u nezgodnom trenutku protekle sezone, uspio je Bijeljince dva puta ostaviti u najjačem rangu, no došlo je vrijeme za rastanak.

Duško Vranešević napušta poziciju šefa stručnog štaba FK Radnik, potvrđeno je za Oslobođenje.

Vraneševićev ugovor u Radniku je istekao, a do dogovora o novom nije došlo, stoga je okončana epizoda 45-godišnjeg stručnjaka na klupi Bijeljinaca.

On je preuzeo ekipu u aprilu 2025. godine, dok se Radnik nalazio samo dva boda iznad zone ispadanja. Uspio je Vranešević tada ostaviti Bijeljince u najjačem rangu, a isto je ostvario i ove sezone.

Bijeljinski tim je sezonu završio na sedmom mjestu, sa 35 bodova. Poen manje imalo je devetoplasirano Posušje.

Prije Radnika, Vranešević je vodio i Posušje u Premijer ligi BiH, a radio je i kao trener Slobode iz Novog Grada, Jedinstva iz Bihaća i Tomislava.

Pratite InfoBijeljina.com putem Android i IOS aplikacije, te društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )