Juče na pomoćnom terenu Gradskog stadiona u Bijeljini, odigrana je utakmica između ŽFK Radnik i ekipe ŽOFK Gradina iz Srebrenika, u kojoj je domaćin izborio finale Kupa BiH poslije boljeg izvođenja jedanesteraca.

U regularnom dijelu utakmice rezultat je bio 1:1 (1:0). Gol za domaću ekipu postigla je Jović Milica u 28 minutu. Gosti su izjednačili u 73. minutu pogotkom Hadzić Alme.

"Naše djevojke su pobijedile nakon boljeg izvođenja penala sa rezultatom 3:2. Odlično je branila Danica Spasojević, koja je, možemo slobodno reći, igrač jučerašnje utakmice. Još jednom moramo napomenuti da je ovo prvi put da su naše djevojke ušle u finale Kupa BiH", rekla nam je Draginja Spasojević.

Protivnik Radniku u finalu će biti ekipa SFK 2000 Sarajevo, koja je danas pobijedila ekipu ŽFK Banja Luka rezultatom 3:0.