
Bager koji je danas, 3. juna, kopao temelj za zgradu oštetio je kablove, nakon čega je dio bijeljinskog naselja Intergaj ostao bez struje, saznaje InfoBijeljina.
Iz preduzeća „Elektro-Bijeljina“ su obavjestili korisnike da je dio naselja Intergaj u Bijeljini trenutno bez električne energije zbog, kako kažu, oštećenja podzemnog elektroenergetskog kabla, koje je nastalo prilikom izvođenja građevinskih radova od strane trećih lica.

"Dežurna ekipa „Elektro-Bijeljine“ nalazi se na terenu i intenzivno radi na otklanjanju kvara kako bi snabdijevanje električnom energijom bilo uspostavljeno u najkraćem mogućem roku. Molimo korisnike za razumijevanje i strpljenje", napisali su iz ovog preduzeća.