FOTO: InfoBijeljina.com

Broj zaraženih virusom korona u Bosni i Hercegovini neumorno raste, a danas je zabilježen novi rekord - 999 potvrđenih slučajeva virusa korona.

U Federaciji BiH za 24 časa je registrovano 606, u Republici Srpskoj je potvrđeno 387, a u Brčkom distriku je do 11 časova povrđeno 6 novih slučajeva.

Preminulo je 20 osoba, 17 u FBiH i troje u RS.

U Republici Srpskoj je za 24 časa testirano 963 lаbоrаtоriјskih uzоrakа. Najviše novih potvrđenih slučajeva je ponovo u Banjaluci, njih 127. Preminula su tri muškаrcа srеdnjе i stаriје živоtnе dоbi iz Dоbоја, Bаnjаlukе i Grаdiškе

U Federacije BiH testirano je 2.075 uzoraka. Novi slučajevi registrovani su u svim kantonima.

Juče je u BiH registrovano 926 slučajeva zaraze virusom korona.

Zbog pogoršanja epidemiološke situacije u Republici Srpskoj je obavezno nošenje zaštitnih maski i na otvorenom, a ista mjera je obavezna i u FBiH.

Pratite InfoBijeljina.com putem Android i IOS aplikacije, te društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )