FOTO: undefined

Iz Centra za kulturu „Semberija“ Bijeljina najavljeno je da nova pozorišna sezona počinje 16. septembra, izvođenjem jedne od traženijih regionalnih predstava – „Bilo jednom na Brijunima“.

Nakon ljetne pauze, vrata Centra za kulturu ponovo se otvaraju za ljubitelje pozorišta, a za početak nove sezone pripremljena je predstava koja okuplja poznata glumačka imena.

Milan Marić prvi put u Bijeljini

Posebnu pažnju bijeljinske publike privući će dolazak Milana Marića, koji će ovom prilikom prvi put nastupiti u Bijeljini.

Uz Marića, glumačku ekipu čine Branislav Trifunović, Tihana Lazović i Sanja Marković, dok režiju potpisuje Kokan Mladenović.

Predstava će biti izvedena 16. septembra u 20.00 časova u Centru za kulturu „Semberija“.

Susret Tita i Jovanke sa Bartonom i Elizabet Tejlor

„Bilo jednom na Brijunima“ vraća publiku u 1971. godinu i istražuje susret dva potpuno različita svijeta – Josipa Broza Tita i Jovanke Broz sa holivudskim zvijezdama Ričardom Bartonom i Elizabet Tejlor, u vrijeme snimanja filma „Sutjeska“.

Kroz glumu, humor i napetu dramsku radnju, predstava otvara pitanja identiteta, uloga koje ljudi igraju u stvarnom životu, kao i granice između fikcije i stvarnosti.

Iz Centra za kulturu „Semberija“ najavljuju glumački i vizuelni spektakl kojim će na poseban način biti otvorena nova pozorišna sezona u Bijeljini.

Ulaznice u prodaji od 1. septembra

Prodaja ulaznica počinje 1. septembra na biletarnici Centra za kulturu „Semberija“.

Početak nove sezone tako donosi priliku bijeljinskoj publici da na domaćoj sceni pogleda jednu od zapaženih regionalnih predstava i glumačku postavu koju predvode Milan Marić, Branislav Trifunović, Tihana Lazović i Sanja Marković.

Pratite InfoBijeljina.com putem Android i IOS aplikacije, te društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )