FOTO: undefined

BIJELJINA - Udruženje veterana "Garda Panteri" obilježiće danas 33 godine od formiranja ove elitne jedinice Vojske Repulike Srpske /VRS/.

U Crkvi Svetog Đorđa u 11.00 časova biće služen parastos za poginule i umrle borce Garde "Panteri", najavljeno je iz Udruženja.

Polaganje vijenaca na centralni spomenik poginulim borcima Semberije na gradskom trgu planirano je za 12.00 časova, a potom i obraćanje predstavnika boračkih udruženja javnog i političkog života Bijeljine.

U galeriji Centra za kulturu "Semberija" u 13.00 časova biće otvorena izložba ratnih fotografija Garde "Panteri" pod nazivom "Slike koje nikada nisu izblijedjele".

Pratite InfoBijeljina.com putem Android i IOS aplikacije, te društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )