FOTO: InfoBijeljina.com

Nova autobuska stanica u Bijeljini svečano je otvorena danas, u četvrtak, 28. maja 2026.

Svečanosti su prisustvovali brojni građani Bijeljine. 

Nakon otvaranja stanice, u ponedjeljak, 1. juna, Bijeljina i zvanično dobija javni gradski i prigradski prevoz.

Tog datuma, odnosno 1. juna, korišćenje prevoza biće besplatno za sve građane.


POVEZANE VIJESTI:

Bijeljina: Gradski prevoz u ponedjeljak besplatan za sve građane


Pantelija Mitrović, vlasnik preduzeća “Semberija transport”, ispred grupe prevoznika, rekao je za InfoBijeljinu da će nova autobuska stanica biti u funkciji prijema i otpreme autobusa u gradskom i prigradskom prevozu, a pun kapacitet stanice sa svim sadržajima, kao i prelazak međugradskih autobusa sa sadašnje “stare” stanice na novu je od 1. septembra 2026. godine.

Pratite InfoBijeljina.com putem Android i IOS aplikacije, te društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )