Nova autobuska stanica u Bijeljini svečano je otvorena danas, u četvrtak, 28. maja 2026.
Svečanosti su prisustvovali brojni građani Bijeljine.
Nakon otvaranja stanice, u ponedjeljak, 1. juna, Bijeljina i zvanično dobija javni gradski i prigradski prevoz.

Tog datuma, odnosno 1. juna, korišćenje prevoza biće besplatno za sve građane.
POVEZANE VIJESTI:
Bijeljina: Gradski prevoz u ponedjeljak besplatan za sve građane
Pantelija Mitrović, vlasnik preduzeća “Semberija transport”, ispred grupe prevoznika, rekao je za InfoBijeljinu da će nova autobuska stanica biti u funkciji prijema i otpreme autobusa u gradskom i prigradskom prevozu, a pun kapacitet stanice sa svim sadržajima, kao i prelazak međugradskih autobusa sa sadašnje “stare” stanice na novu je od 1. septembra 2026. godine.

