FOTO: atvbl.rs

Avion kojim je u utorak, 7. aprila, Donald Tramp Mlađi, sin predsjednika SAD, doletio u Banjaluku, ponovo je dolazio na aerodrom u Mahovljanima, sa kojeg je jutros, 9. aprila, poletio ka Americi.

On je u Mahovljane stigao rano jutros oko 5.40 iz Beograda, da bi sa banjalučkog aerodroma poletio oko 40 minuta kasnije.

Za sada nije poznato šta je razlog dolaska ove letjelice u Mahovljane, dva dana nakon što je u Banjaluci boravio sin američkog predsjednika. U ovim momentima taj avion leti sa banjalučkog aerodroma za West Palm Beach.

Prije dva dana, podsjetimo, u Kulturnom centru Banski dvor održana je panel-diskusija čiji je glavni gost bio Donald Tramp Mlađi.

Razgovoru je prisustvovalo više od 100 republičkih zvaničnika, privrednika i uglednih ljudi iz finansijskog i društvenog sektora., koji su imali priliku i da postavljaju pitanja.

Dešavanja na globalnom nivou i tehnologije vještačke inteligencije, prve su teme kojih se, tokom panel-diskusije, dotakao Donald Tramp Mlađi. Istakao je da se globalno dešava mnogo toga uz pomoć vještačke inteligencije, kao i kriptovalute, te da je to nešto što organizacija Donalda Trampa prihvata veoma rado, prenose Nezavisne.

– Kao što vidite i ovdje i u drugim dijelovima svijeta, demokratija nije uvijek ono što se podrazumijeva. Ona se često koristi kao oružje da bi stvorili probleme, kako nama tako i drugima – rekao je Tramp Mlađi.

Pratite InfoBijeljina.com putem Android i IOS aplikacije, te društvenih mreža FacebookTwitter, Instagram i VIBER zajednice.
Tagovi

Vaš komentar


Komentari ( 0 )