Zbog potrebe poboljšanja funkcionisanja i povećanja bezbjednosti saobraćaja u gradu Bijeljina, od utorka, 2. oktobra 2018. godine, izmijenjen je režim saobraćaja u Atinskoj ulici.
Cijelom dužinom ove ulice zabranjen je jednosmjerni saobraćaj za sva vozila u smjeru od raskrsnice sa Karađorđevom ulicom do raskrsnice sa Ulicom Žrtava fašističkog terora.
Umjesto dosadašnjeg obaveznog smjera, određuje se suprotan smjer kretanja vozila cijelom dužinom Atinske ulice – u smjeru od raskrsnice sa Ulicom žrtava fašističkog terora do raskrsnice sa Karađorđevom ulicom.
Saobraćajni znak je postavljen, ali vozači očigledno ne obraćaju pažnju i od jutros voze “u oba smjera”, što možete vidjeti u galeriji koju je zabilježio fotoreporter portala InfoBijeljina.
Dodatno se stvaraju gužve jer su u jednoj traci parkirani automobili, pa je mimoilaženje teško izvoditi.